KLASİK CİLT BAKIMI

GÜZELLİĞİNİZİ ZAMANA KARŞI KORUYUN !

Cildinizi yenileyecek dünya markası ürünleri incelemek için Tıklayınız…

Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları,makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20’li yaşlardan itibaren her bay VE bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.
Çünkü; Normal bir cildin sağlık ve güzelliğini koruyabilmesi için en üstteki ölü derilerin sürekli dökülüp yenilenmesi gereklidir. İnsan cildi yaklaşık 28 günde bir kendisini yeniler ve ayda bir kez bakım yapıldığı taktirde alttan gelen taze cilt daha sağlıklı bir görünüme kavuşturulur.
Cilt bakımı yaparken doğru ürün seçimi çok önemlidir. Böylece yağ nem ve elastikiyet oranı göz önünde bulundurularak cildin yağlı, kuru, normal olgun yada hassas olduğuna karar verebiliriz. Cilt Yaşı her zaman esas yaşımızla doğru orantılı olmayabilir.
Merkezimizde uygulanan cilt bakımı yaklaşık bir saattir ,bu uygulamalar ile cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırılır nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar.

Canlılık ve yenilenmiş enerji. Stres altındaki ciltte çevresel etkilerin oluşturduğu tahribatları önlemek için vitamin koruması ve desteği sağlar. Özellikle, cilt yaşlanmasında etkili olan serbest radikaller nötralize edilir. Güzellik vitaminleri olan A, C ve E vitaminleri erken cilt yaşlanmasını engeller, parlak ve taze bir cilt görünümü sağlar.

Hassas kuru cilt kızarıklığa, kılcal damarların genişlemesine eğilimlidir ve içsel ve dışsal tahrişlere hassas olarak reaksiyon gösterir. Sakinleştirici bitki özleri ve özel bitkisel yağlar hassas cildi sakinleştirmekte rol oynar , irritasyonu hafifletir ve nem sağlar. “SENSITIVE BALANCE”, cildin doğal kapasitesini geliştirir ve ciltte yumuşaklık ve rahatlık hissi bırakır.

Performance 3D 24 saat botox etkili krem
Canlı, parlak ve berrak bir cilt için ideal bir kremdir. Derin çizgi ve kırışıklıklarda gözle görülür bir şekilde düzelme sağlar, cildi uzun süre nemli tutar, yaşlanmaya karşı korur ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Rahatlatıcı, dolgunlaştırıcı ve yenileyici etkiye sahip bu krem içeriğindeki; Skin-Relax Peptides, Hyaluronic Asid ve Biyoteknolojik aktif içeriklerle cildin tazeliğini korur ve ciltte botox etkisi yaratır.