Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama / incelme

-Kavitasyonel ultraporasyon – Endolift – Radyofrekans – Elektroterapi – Pressoterapi

KAVİTASYONEL ULTRAPORASYON

EXİMİA kendine özgü geliştirdiği metod ile vücudun her bölgesine uygulanabilecek bir yöntemdir. Kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır. İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan EXİMİA; Bugüne kadar yapılan uygulamalardan sonuç alamayanlar. Liposuction operasyonu yaptıramayanlar ya da yaptırmak istemeyenler, uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için, Mucize bir yöntemdir!

EXİMİA ses dalgaları ile yağları parçalayan ve yağ hücresini tamamen yok eden bir yöntemdir. EXİMİA invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENTLİ ULTRAPORASYON teknolojisi ile3 cmderinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir metoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon balocukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ile Endormolojik masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır.

Patentli cihaz tasarımı ve metodu ile rakipsiz bir yöntemdir. Kavitasyon ve zayıflama cihazı olan Eximia, test aşaması boyunca elde edilen sıradışı sonuçlar ile güzellik dünyasının gerçek bir yeniliği olduğunu kanıtlamıştır.

Kavitasyonel Ultraporasyon; son yıllarda bölgesel zayıflama alanında oldukça başarılı sonuçların elde edildiği çok yeni bir yöntemdir. Gerek uygulamanın oldukça kolay oluşu yani ağrı ve acının olmaması, gerekse hiçbir yan etkisinin olmaması kavitasyonel ultraporasyon yöntemini benzersiz kılmaktadır.

Uygulama metodu, yağ dokusunun olduğu bölgeye selektif frekansta şok dalgası gönderme prensibine dayanmaktadır. B u nedenle etkisi yağlı bölgelere spesifiktir. Başka bir deyişle yağ tabakası ne kadar kalınsa o kadar iyi sonuçlar almaktayız. Beraberinde bol su içmek ve uygulamanın yapıldığı gün yağsız gıdalar tüketmek gerekmektedir.

Yöntemin en önemli artılarından bir tanesi de uygulama yapılan bölgede yeniden yağ dokusunun birikmemesidir. Bir uygulama programı 8 ila 15 seans arasında değişmektedir. Ayrıca sık gelemeyen hastalar için ‘ sulu teknik’ adını verdiğimiz daha farklı bir tedavi programımız da bulunmaktadır.

Deri Altı Yağ Dokusu’ nda başarıyla uygulanabilen kavitasyonel ULTRAPORASYON, yağdokusunun bozukluğu olan SELLÜLİT te de oldukça iyi bir çözüm olmaktadır.

Yöntemde yaş sınırı bulunmamaktadır. Yeni doğum yapmış ve süt veren annelere rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Hemen hiçbir etkileşimin olmamasına rağmen kronik karaciğer ve böbrek yetmezliği olan hastaları tedaviye almıyoruz.

Uygulama yapılan dokuda sıkılaşma ve deri çatlaklarında daralma kavitasyonel ultraporasyon teknolojisinin ekstra faydaları arasında bulunmaktadır.

güvenilir,eşsiz ve bilimsel teknoloji ile: kavitasyonel ultraporasyon

Kavitasyonel Ultrasound ve Elektroporasyon sistemlerinin kombinasyonundan oluşan patentli yeni bir sistemdir.Selülit ,bölgesel yağlanma ve cilt sarkmalarında inanılmaz sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır.Bölgesel incelme konusunda,her uygulama öncesi ve sonrasında yapılan ölçümlerde cm. cinsinden bölgesel incelme yaptığını belirgin olarak tespit etmekteyiz.

Yaklaşık olarak 8-10 seansta 8-12 cm. bölgesel incelme sağlamaktayız.

Ultrasound ses dalgalarını kullanan bir sistemdir.Kesinlikle röntgen ışınları ve radyasyon içermez.Labaratuvar(in vitro) ortamında yapılan çalışmalarda ultrasound doku üzerinde iki etki belirlenmiştir.Bunlar ısı artırıcı etkisi ve kavitasyon etkisidir.Dokularda ultrasoundun etkisi ile yoğun hücre bölünmesi başlar ve yağ hücrelerinin yayılmasına sebep olarak dokularda stabil emülsiyonun oluşmasını mümkün kılar.Yoğun etkili ve düşük frekansla verilen ses dalgaları dokular arası sıvıda mikro baloncuklar oluşturarak yağ hücrelerinin sıvılaşmasına neden olur.Böylece yağ hücreleri daha homojen bir kıvama getirilir.Yaratılan bu biyolojik etki tedaviden sonrada devam eder.

Ultrasoundun kavitasyonel etkisi sadece lipoderm bölgesinde etkilidir,yüzeysel dokulara zarar vermeden tedaviyi mümkün kılar.Selülit,sarkma ve bölgesel yağlanmanın yanı sıra cilt görünümünde etkili ve kesin sonuçlar verir.

Özel teknolojisi ile cihazımızın;kavitasyonel ultraporasyon,invaziv olmayan ultrasound ile kombine elektroporasyon sistemi ve endolift (4 aşamalı endodermik masaj) sistemlerinin kombinasyonudur.

Ayrıca özel ölçüm başlığı ile cilt elastikiyetini analiz ederek ölçer ve işlem sonunda analiz değerlerinin kaydedilen software kişiye özel program çıkarır.Bu sayede sarkma problemlerinde çok etkili sonuçlar almaktayız.

RADYOFREKANS

EndyMed Pro 3 DEEP RF

Bu sistem Radyo Frekans enerjisinin dezavantajlarından kaçınmayı fırsat bilirken avantajlarından faydalanmayı maksimum hale getirmiştir. RF teknolojisini kullanmak çok kolay olmakla beraber bu sistem oldukça güçlü ve etkilidir. Cilt sıkılaştırma ve selülit bölgesel incelme üzerinde olan iyileştirme sonucu ilk seanstan itibaren gözlenir , bundan dolayı gerçekten etkili bir sistemdir.

RF Teknolojisinin Yararları

Tedavi tamamen ağrısızdır RF teknolojisi ,radyo frekans enerjisini direk olarak tedavi edilen bölgeye gönderir. Bunun için ise diğer radyo frekans sistemlerine nazaran daha az enerjiye ihtiyaç duyar , bu nedenle tedavi alan kişi acıyı hissetmez.
Hem yüzeysel hem de derin yağ tabakalarının tedavisi–RF teknolojisi farklı yağ dokularında değişik enerji odaklanmasına ulaşmak için akım ve polariteyi değiştirip tedavi elektrotlarını kontrol etmek için çok teferruatlı algoritmalar kullanır. Bundan dolayıdır ki görsel klinik sonuçlarına ilk tedaviden itibaren ulaşılır.
Yağ dokularını seçerek ısıtır –RF teknolojisi, enerjiyi yağ dokularına yönlendirir , diğer dokulara gitmesini önler. Bundan dolayı daha iyi klinik sonuçlar elde ediliir.
Cildi soğutmak ya da soğutucu aplikatör gerekmez –RF ‘in şekli ve sofistike kontrol algoritması cildin ve aplikatörün ısıtılmasına ihtiyaç bırakmaz. Böylece daha etkili tedaviyi daha az zamanda alırız.
Daha az tedavi seansı –RF teknoloji daha hızlı ve iyi sonuçlar elde etmeye odaklanan enerji yayar.
Işık teknolojisi gerekmez – bütün cilt tipi ve rengine uygundur.
Nasıl Çalışır ?

RF teknolojisi sarkık dokular ve en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Böylece metabolizmada artış olur ve inatçı,sert ve lokalize yağ ve selüliti atmakta zorluk yaşanan yağ hücrelerinden sıvı yağ atılır. Buna paralel olarak, ısınan yağ hücreleri kolajeni ısıtmaya devam eder. Kolajen ısınır ve hareketlenir, anında bir kontraksiyon oluşturur, yeni kolajen oluşumunu destekleyerek derin cilt katmanları yeniden şekillenir ve cilt sıkılaşır. Bu tedavi , RF enerjisini derin ve yüzeysel cilt tabakalarına eş zamanlı bir anda gönderir ve sadece semptomlara değil problemin köküne iner.

Yüz Konturu & Cilt Sıkılaştırma

Radyo Frekans tedavileri ,özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eşzamanlı olarak hem derin hem de yüzeysel ısıtılmasını sağlar ve cilt yüzeyinin her zaman korunmasını sağlar. Şimdi, cildi pürüzsüzleştirmek,sıkılaştırmak ve kolajenini rejenere etmek için, iiğnesiz ,ameliyatsız ve beklemeksizin her zamankinden daha kolay ve hızlı oldu.

Seçkin dual elektro-ısıtıcının tek bir aplikatörde birleşmesi , Tri Polar R f edavilerini sağlıklı dokulara zarar vermeden sabkütanüs katman ile dermisin derinine kadar RF enerjisinin nüfuzunu sağlar. Yağ hücreleri ve bu hücreleri çevreleyen kolajen liflerini en yüksek direnç ile ısıtır.Fibroblast aktivitesinin artması,kolajen kontraksiyonu ve yeni kolajen ve dermal matriks proteinlerinin yeniden şekillenmesi ile rejenerasyon oluşur.

Cildin elastik lifleri, kolajeni ve elastini , fibroblast adı verilen bir hücre tarafından üretilir. Bunlar küçüldüğü için kolajen lifleri anında bir sıkı cilt (anında sonuç) vererek yakınlaşır. Kolajen şekillenmesi ve rejenerasyonu ile uzun süreli sonuçlara ulaşılır.

Bütün cilt tipleri için ,kolajeni rejenere etme,cildi sıkılaştırma ,tonlama ve sarkık cildi düzeltmek için klinik olarak kanıtlanmıştır. RF tedavileri yüz,boyun ve kollarınızın cildini hassas ve etkili bir şekilde sıkılaştırır.

Bu gelişmiş RF teknolojisi cildin soğutulma ihtiyacını elimine eder. Böylece hedeflenen hücrelere gerekli ısı verilir ve hatta daha hızlı sonuçlara ulaşılır ,ve en sonunda ilk tedaviden itibaren görsel sonuçlara anında ulaşılarak güvenli bir tedavi sağlar.

RF Yüz Konturu ve Cilt Sıkılaştırma Tedavileri Nasıl İşler?

Cildimiz zamanla yaşlanır ve sürekli dış etkenlere maruz kalır. Bundan dolayı bağ dokuda kırılmalar oluşur ve kırışıklık ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

RF enerjisi ,Kolajen liflerinin biriktiği bölgelerde Ekstra Selüler Matriks ve cilt dokularına ısı nüfuzu yapar. Lokal ısınma kolajen liflerinin anında kontraksiyonunu sağlar ve aynı zamanda Fibroblast metabolizmasını artırır. Böylece yeni Kolajen ve Elastin liflerinin üretimini hızlandırır.

Kolajen ve Elastin liflerinin kontraksiyonu ve rejenerasyonu cilt katmanlarını sıkılaştırır ve daha pürüzsüz,daha sağlıklı ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.

Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma

Selülit deri altına depolanan yağ değişimidir, çukur ya da dalga olarak meydana çıkar.Bayanların birçoğunda vardır. Aslında araştırmalar göstermiştir ki 18 yaşın üstündeki bayanların %80 ‘inde az ya da çok seviyede selülit vardır.

Çukur ya da dalgalı cilt genel olarak kalça,baldır ve karında bulunur. Bu özel bölgelerdeki yağ dokularının odaklanarak ısıtılması , sıvılaşan yağın ısıtılan dokulardan atılmasını artırır.

Özellikle RF Teknolojisi ile güçlenen DAEYANG, sorunun köküne inerek selüliti etkili bir şekilde tedavi etmektedir. Tri Polar R.f.’nın eşsiz konfigürasyonu cilt altındaki metabolizma ve yağ sıvısının salgısında artış olan yağ dokularını, etrafında bulanan diğer dokulara zarar vermeden ısıtır.Bununla birlikte , derin ve yüzeysel yağ tabakalarını eşzamanlı olarak ısıtır , bunu yaparken de mono-polar RF ve bi-polar RF dual etkisini tek bir aplikatörde birleştirir.

RF Teknolojisi bütün cilt renklerini hassas ve etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca, eski RF Teknolojisine nazaran RF Teknolojisi ne cilt ne de aplikatör için bir soğutucuya ihtiyaç duyar. Tedavinin etkililiğini artırır ve daha az seansta sonuçlara ulaşılır.

RF Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma Tedavisi Nasıl Çalışır?

Selülit durumu – Hipodermis içindeki büyük orandaki genişlemiş yağ hücrelerinin birikimidir.

RF Teknolojisi , derin ve yüzeysel yağ tabakalarının simultane olarak ısısını artırır. Böylece metabolizmada artış ve yağ hücrelerinden sıvı yağın atılması sağlanır.

Tedavinin sonu ve sıvı yağın atılmasından sonra yağ hücreleri küçülür, selülitin görünümünü elimine ederek veya azaltarak cildin görünümünü orjinal haline yaklaştırır.

ELEKTROTERAPİ (Elektro Masaj )

SLİMGOLD

Elektro masaj yapılırken, kaslar çalışır ve yağlar yakımı sağlanır. Yaşlılık izlerinde, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmakta, kasların toparlanmasında kullanılan bir yötemdir. Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaya yardımcı olmaktadır. Vücut şekillendirme ve toparlama, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösterir.
• Vücudun belli bölgelerine yerleşmiş olan yağların yakılmasında, kaslara güç ve elastikiyet kazandıran dejenere olmuş kasların toparlanmasında,
• Sarkmış ve gevşemiş olan kas dokularının toparlanmasında,
• Doğum ve Ameliyat sonucunda zayıflayan kasların toparlanmasında,
• Hareketsizlik sonucu sarkan vücutlarda elektro masaj uygulaması kullanılabilmektedir.

PRESSOTERAPİ ( Lenf Drenajı )

Drainair

Lenfatik sistemi; lenf kapillerleri, lenf damarları, lenf düğümleri ve bezleri oluşturur. Lenf, plazmaya benzeyen şeffaf interstisyel bir sıvıdır. Lenfatik drenaj sağlıklı bir lenf sistemi için bütünsel bir yaklaşımdır. Lenf sisteminin elle manipüle edilerek, bloke olmuş lenf sıvısının serbest akımının sağlanması tekniğidir.

Selülit bakımlarında kullanılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını sağlar. Dolaşım bozukluğu problemlerinin azalmasına yardımcı olur. Lokal olarak yağların biriktiği bölgelerde toparlanma sağlar.

ENDOLİFT ( Vakum masajı )

Eximia cihazının bir parçası olup kavitasyonla beraber veya ayrı uygulanabilir.Beraber uygulamalarda başarı daha da artar.

Vakum masajin etkisi nedir ?

Vakum masaj, sellülitli bölgede atmosfer basincinin düşmesi damarların genişlemesine ve kan dolaşımının artmasını sağlar, deri altındaki düzensizlikleri gidererek selülitli bölgeleri düzgünleştirmektedir.

• Vakum uygulaması selüliti parçalıyor ve lenf yoluyla vücuttan atılmasını sağlıyor.
• Kan dolaşımını hızlandırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesine yardımcı oluyor.
• Lenf yani doku sıvısı metabolizma atıklarının vücuttan atılmasını sağlıyor.
• Toksinlerin vücuttan atılmasını sağıyor.

Ayrıca vakum etkisi ile Infrared ve Radyofrekansın etkilerinin artması sağlanır. Vakum uygulaması drenaj ve masaj işlemi yapar.

Mekanik masajin etkisi nedir?

Mekanik masaj etkisi ile hücre içerisinde birikmiş sıvıların lenf damarlarına yönlendirilmesi kolaylaşır. Bağ dokusu üzerindeki etkisi sayesinde hipodermisteki yağ odacıkları küçülür.

Mekanik Manipülasyon (Vakum +Masaj)

-Lenf drenajı ve kan perfüzyonunu stimüle eder.
-Fibroblast aktivitesini artırır.
-Yağ hücre kümelerinin viskozitesini azaltır.
-Oksijen ve besinlerin ekstravazasyonunu ve vazodilatasyonu artırır.
-Farklı derinliklerde ısınma sağlar

RADYOFREKANS

EndyMed Pro 3 DEEP RF

Bu sistem Radyo Frekans enerjisinin dezavantajlarından kaçınmayı fırsat bilirken avantajlarından faydalanmayı maksimum hale getirmiştir. RF teknolojisini kullanmak çok kolay olmakla beraber bu sistem oldukça güçlü ve etkilidir. Cilt sıkılaştırma ve selülit bölgesel incelme üzerinde olan iyileştirme sonucu ilk seanstan itibaren gözlenir , bundan dolayı gerçekten etkili bir sistemdir.

RF Teknolojisinin Yararları

 • Tedavi tamamen ağrısızdır RF teknolojisi ,radyo frekans enerjisini direk olarak tedavi edilen bölgeye gönderir. Bunun için ise diğer radyo frekans sistemlerine nazaran daha az enerjiye ihtiyaç duyar , bu nedenle tedavi alan kişi acıyı hissetmez.
 • Hem yüzeysel hem de derin yağ tabakalarının tedavisi–RF teknolojisi farklı yağ dokularında değişik enerji odaklanmasına ulaşmak için akım ve polariteyi değiştirip tedavi elektrotlarını kontrol etmek için çok teferruatlı algoritmalar kullanır. Bundan dolayıdır ki görsel klinik sonuçlarına ilk tedaviden itibaren ulaşılır.
 • Yağ dokularını seçerek ısıtır –RF teknolojisi, enerjiyi yağ dokularına yönlendirir , diğer dokulara gitmesini önler. Bundan dolayı daha iyi klinik sonuçlar elde ediliir.
 • Cildi soğutmak ya da soğutucu aplikatör gerekmez –RF ‘in şekli ve sofistike kontrol algoritması cildin ve aplikatörün ısıtılmasına ihtiyaç bırakmaz. Böylece daha etkili tedaviyi daha az zamanda alırız.
 • Daha az tedavi seansı –RF teknoloji daha hızlı ve iyi sonuçlar elde etmeye odaklanan enerji yayar.
 • Işık teknolojisi gerekmez – bütün cilt tipi ve rengine uygundur.

Nasıl Çalışır ?

RF teknolojisi sarkık dokular ve en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Böylece metabolizmada artış olur ve inatçı,sert ve lokalize yağ ve selüliti atmakta zorluk yaşanan yağ hücrelerinden sıvı yağ atılır. Buna paralel olarak, ısınan yağ hücreleri kolajeni ısıtmaya devam eder. Kolajen ısınır ve hareketlenir, anında bir kontraksiyon oluşturur, yeni kolajen oluşumunu destekleyerek derin cilt katmanları yeniden şekillenir ve cilt sıkılaşır. Bu tedavi , RF enerjisini derin ve yüzeysel cilt tabakalarına eş zamanlı bir anda gönderir ve sadece semptomlara değil problemin köküne iner.

Tedavi Öncesi (Collagen bundles) Tedavi Sonrası Radyofrekans

Yüz Konturu & Cilt Sıkılaştırma

Radyo Frekans tedavileri ,özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eşzamanlı olarak hem derin hem de yüzeysel ısıtılmasını sağlar ve cilt yüzeyinin her zaman korunmasını sağlar. Şimdi, cildi pürüzsüzleştirmek,sıkılaştırmak ve kolajenini rejenere etmek için, iiğnesiz ,ameliyatsız ve beklemeksizin her zamankinden daha kolay ve hızlı oldu.

Seçkin dual elektro-ısıtıcının tek bir aplikatörde birleşmesi , Tri Polar R f edavilerini sağlıklı dokulara zarar vermeden sabkütanüs katman ile dermisin derinine kadar RF enerjisinin nüfuzunu sağlar. Yağ hücreleri ve bu hücreleri çevreleyen kolajen liflerini en yüksek direnç ile ısıtır.Fibroblast aktivitesinin artması,kolajen kontraksiyonu ve yeni kolajen ve dermal matriks proteinlerinin yeniden şekillenmesi ile rejenerasyon oluşur.

Cildin elastik lifleri, kolajeni ve elastini , fibroblast adı verilen bir hücre tarafından üretilir. Bunlar küçüldüğü için kolajen lifleri anında bir sıkı cilt (anında sonuç) vererek yakınlaşır. Kolajen şekillenmesi ve rejenerasyonu ile uzun süreli sonuçlara ulaşılır.

Bütün cilt tipleri için ,kolajeni rejenere etme,cildi sıkılaştırma ,tonlama ve sarkık cildi düzeltmek için klinik olarak kanıtlanmıştır. RF tedavileri yüz,boyun ve kollarınızın cildini hassas ve etkili bir şekilde sıkılaştırır.

Bu gelişmiş RF teknolojisi cildin soğutulma ihtiyacını elimine eder. Böylece hedeflenen hücrelere gerekli ısı verilir ve hatta daha hızlı sonuçlara ulaşılır ,ve en sonunda ilk tedaviden itibaren görsel sonuçlara anında ulaşılarak güvenli bir tedavi sağlar.

RF Yüz Konturu ve Cilt Sıkılaştırma Tedavileri Nasıl İşler?

Cildimiz zamanla yaşlanır ve sürekli dış etkenlere maruz kalır. Bundan dolayı bağ dokuda kırılmalar oluşur ve kırışıklık ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

RF enerjisi ,Kolajen liflerinin biriktiği bölgelerde Ekstra Selüler Matriks ve cilt dokularına ısı nüfuzu yapar. Lokal ısınma kolajen liflerinin anında kontraksiyonunu sağlar ve aynı zamanda Fibroblast metabolizmasını artırır. Böylece yeni Kolajen ve Elastin liflerinin üretimini hızlandırır.

Kolajen ve Elastin liflerinin kontraksiyonu ve rejenerasyonu cilt katmanlarını sıkılaştırır ve daha pürüzsüz,daha sağlıklı ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.

Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma

Selülit deri altına depolanan yağ değişimidir, çukur ya da dalga olarak meydana çıkar.Bayanların birçoğunda vardır. Aslında araştırmalar göstermiştir ki 18 yaşın üstündeki bayanların %80 ‘inde az ya da çok seviyede selülit vardır.

Çukur ya da dalgalı cilt genel olarak kalça,baldır ve karında bulunur. Bu özel bölgelerdeki yağ dokularının odaklanarak ısıtılması , sıvılaşan yağın ısıtılan dokulardan atılmasını artırır.

Özellikle RF Teknolojisi ile güçlenen DAEYANG, sorunun köküne inerek selüliti etkili bir şekilde tedavi etmektedir. Tri Polar R.f.’nın eşsiz konfigürasyonu cilt altındaki metabolizma ve yağ sıvısının salgısında artış olan yağ dokularını, etrafında bulanan diğer dokulara zarar vermeden ısıtır.Bununla birlikte , derin ve yüzeysel yağ tabakalarını eşzamanlı olarak ısıtır , bunu yaparken de mono-polar RF ve bi-polar RF dual etkisini tek bir aplikatörde birleştirir.

RF Teknolojisi bütün cilt renklerini hassas ve etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca, eski RF Teknolojisine nazaran RF Teknolojisi ne cilt ne de aplikatör için bir soğutucuya ihtiyaç duyar. Tedavinin etkililiğini artırır ve daha az seansta sonuçlara ulaşılır.

RF Vücut Şekillendirme & Selülit Azaltma Tedavisi Nasıl Çalışır?

Selülit durumu – Hipodermis içindeki büyük orandaki genişlemiş yağ hücrelerinin birikimidir.

RF Teknolojisi , derin ve yüzeysel yağ tabakalarının simultane olarak ısısını artırır. Böylece metabolizmada artış ve yağ hücrelerinden sıvı yağın atılması sağlanır.

Tedavinin sonu ve sıvı yağın atılmasından sonra yağ hücreleri küçülür, selülitin görünümünü elimine ederek veya azaltarak cildin görünümünü orjinal haline yaklaştırır.

ELEKTROTERAPİ (Elektro Masaj )

SLİMGOLD

Elektro masaj yapılırken, kaslar çalışır ve yağlar yakımı sağlanır. Yaşlılık izlerinde, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmakta, kasların toparlanmasında kullanılan bir yötemdir. Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaya yardımcı olmaktadır. Vücut şekillendirme ve toparlama, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösterir.

 • Vücudun belli bölgelerine yerleşmiş olan yağların yakılmasında, kaslara güç ve elastikiyet kazandıran dejenere olmuş kasların toparlanmasında,
  • Sarkmış ve gevşemiş olan kas dokularının toparlanmasında,
  • Doğum ve Ameliyat sonucunda zayıflayan kasların toparlanmasında,
  • Hareketsizlik sonucu sarkan vücutlarda elektro masaj uygulaması kullanılabilmektedir.

 

PRESSOTERAPİ ( Lenf Drenajı )

Lenfatik sistemi; lenf kapillerleri, lenf damarları, lenf düğümleri ve bezleri oluşturur. Lenf, plazmaya benzeyen şeffaf interstisyel bir sıvıdır. Lenfatik drenaj sağlıklı bir lenf sistemi için bütünsel bir yaklaşımdır. Lenf sisteminin elle manipüle edilerek, bloke olmuş lenf sıvısının serbest akımının sağlanması tekniğidir.

Selülit bakımlarında kullanılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını sağlar. Dolaşım bozukluğu problemlerinin azalmasına yardımcı olur. Lokal olarak yağların biriktiği bölgelerde toparlanma sağlar.