Soğuk Oksijen Terapi

OXYjet CRYO2 POWER

Made by NORA BODE GERMANY

CRYO2 POWER ile benzersiz, soğuk etkili bakımın keyfini yaşayın

Ciltte canlandırıcı,sıkılaştırıcı, tazeleyici etki…
Güzel ve genç görünüm

Saf oksijen, tazeleyici soğuk etki ve etkin aktif maddeler içeren çok özel konsantrelerin mükemmel sinerjisi ile çok daha güzel bir cilt!

Yeni CRYO2 POWER ile doğallıktan uzaklaşmadan ‘cool lifting’

Soğuk basıncın ciltte sıkılaştırıcı ve stimulasyonu arttırıcı etkisi tıpta ödem giderme ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır.
Konsantre oksijenin ciltte oluşturacağı canlandırıcı etki ve OXYjet CRYO2POWER sistemi ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiş ‘özel içeriğe sahip bakım kitleri’ nin olumlu etkisi ile ciltte arzu edilen, mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır.

CRYO2 POWER ile yapılan LIFTING amaçlı uygulamalar 3 adım da tamamlanmaktadır ;

Enzimlerin olumlu etkisi ile yorgun, cansız görünüme sahip cilt ‘ışıldar’.
Basınçlı oksijen enjeksiyonu uygulaması sırasında, cildin problemli bölgelerine, kırışıklıkları doldurucu etkiye sahip ya da canlandırıcı, renk açıcı veya anti-inflammatuar etkiye sahip aktif maddeler içeren özel ürünlerin iğne kullanmadan ‘enjeksiyon’u sağlanır.
CRYO2 POWER uygulaması ‘soğuk’ bir uygulamadır. Bu uygulama sırasında cilde soğuk ve tazeleyici etkiye sahip oksijenle birlikte uygulama başlığına takılan CRYO2 ampulü uygulanır. Bu özel ‘soğuk’ uygulamanın olumlu etkisi ile de cilt sıkılaşır, canlanır ve yüz ovali belirginleşir.
Gözlerinize inanamayacaksınız….!!!!
Cildiniz de ‘benzersiz’ bir etki, ‘şaşırtıcı’ sonuçlar
Yeniden şekillenen yüz ovaliniz, kalitesi artan cildiniz ve mükemmel görünümünüzle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız!!!

OXYjet CRYO2 POWER uygulamaları sırasında kullanılan özel formüle sahip ürünler sistemin işleyişi açısından önemli bir yer tutmaktadırlar. Penetrasyon kapasitelerinin yapılan klinik çalışmalar neticesinde çok üst düzey de olduğu kanıtlanmış olan bu özel ürünler yapılan uygulamaların etkisini önemli ölçüde arttırmaktadırlar.