Diod Lazer 1 (Vakumlu)

Lazer Epilasyon uygulamalarında ideal çözümler sunan LightSheer DESIRE: “Altın standartlara” sahip 805nm diode lazer teknolojisi, Farklı spot ölçülerinde 3 başlığı, 2 gelişmiş teknolojisi, Upgrade edilebilme özellikleri sayesinde uygulamalarınızın benzersiz olmasını sağlayacaktır. Benzersiz özelliklere sahip LightSheer DESIRE sistemi ile hastalarınız : Kısa tedavi süresi ile geniş alanlara hızlı epilasyon uygulaması yaptırırken aynı zamanda da bu ideal tedaviden mükemmel sonuçlar alacaklar.

Farklı yüksek teknolojilerin buluşma noktası LightSheer DESIRE epilasyon uygulamaları sonucunda alınan benzersiz klinik sonuçların sebebi, sektörde ‘Altın Standart’ olarak kabul gören 805 nm diode lazerin iki farklı ileri teknoloji ile buluşmasıdır : Vakum Destekli High-Speed (Hızlı) Integrated (Birleştirici)Teknoloji (HITTM) ve ChillTipTM ( soğutucu uç ) Teknolojisi.

Tüm vücut bölgeleri için uygun
LightSheer DESIRE da, vücudun tüm bölgelerine etkili uygulamalar yapmak için , değişik özelliklere sahip üç farklı başlık geliştirilmiştir.