Diod Lazer 2

LUMENIS LIGHTSHEER ET

Lazer Epilasyon Teknolojileri içerisinde Dünyaca Bilinen Altın Standartlara sahip bir sistem

LightSheer teknolojisinin etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu sistem ile tüm cilt tiplerinde ,bronz ciltler dahil (Fitzpatrick I–VI) etkili ve güvenli uygulamalar yapmak mümkündür. Yüksek güce ve benzersiz özelliklere sahip bu çok özel sistem ile her renk ve her kalınlıkta kıl etkili bir şekilde yok edilebilmektedir.

LightSheer ET – Taşınabilir oluşu ve uygun fiyat özelliği sayesinde lazer epilasyon pazarında kendine hemen ayrıcalıklı yer edinmiş özel br cihazdır. Kullandığı yüksek enerji sayesinde tedavi süresini kısaltır. 400 ms ye yükselen atış gücü ile de çok esmer ciltlerde bile güvenli uygulamalara olanak tanır. Sistem tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilir.

Avantajları

  • Kontakt cooling/soğutma özelliğine sahip başlığı sayesinde ChillTip™ başlığı sayesinde epidermal koruma sağlarken etkili uygulamalara da olanak tanır.
    • Tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir.
    • Taşınabilir ve hafif oluşu sayesinde istenildiği her yerde rahatlıkla kullanılabilir.
    • Tedavi alanları : Epilasyon , damar lezyonları ve pigment lezyonları.

 

Çoklu Uygulama Özelliği
Kalıcı epilasyonda etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan LightSheer sistemleri FDA onayına da , pseudo folliculitis barbae (PFB) tedavisi , pigment lezyonlarının tedavisi ve varis tedavisi alanlarında, sahiptir.
Varis Tedavisi – kadın ve erkeklerin yaklaşık olarak %50-60’ ı bacaklarında yaşadıkları damarsal problemlerden şikayetçidirler. Skleoterapi, yüzeyel damar problemleri için bir çözümse de bir kısım hastayı enjeksiyon düşüncesi rahatsız ettiğinden bu uygulamayı tercih etmemektedirler. LightSheer diode lazer sistemi acılı enjeksiyon uygulamalarını tercih etmeyenler için alternatif bir tedavi yöntemidir.
(İyi huylu) Pigment Lezyonları – LightSheer diode lazer sistemi ile geniş yelpazedeki pigment lezyonlarının tedavisi başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.
Pseudofolliculitis Barbae (PFB) Batık tedavisi – PFB ya da bilinen adı ile ‘batık’ kılların tedavisi yapılabilmektedir. Kılların içe doğru uzaması ya da batık sorunu sıklıkla rastlanmaktadır. Bu duruma sebep traş şekli olabilmektedir. Kılın içe doğru uzaması durumunda ciltte sivilceler ya da papiller oluşmaktadır. PFB, çok sık rastlanan bir durumdur. Özellikle kıvırcık saçlı insanlar da, erkeklerin %85 inde ve bir kısım kadında görülebilmekedir. The LightSheer sistemlerinde varolan olağanüstü güvenlik özellikleri sayesinde çok esmer ciltler dahil tüm cilt tiplerinde etkili, güvenli ve alternatif ‘batık’ (pseudofolliculitis barbae) tedavisi yapılabilmektedir.
Optimal Güvenlik ve Etki için, Doğru Seçim
LightSheer sistemleri ile etkili ,güvenli epilasyon uygulamaları yapmak mümkündür. Sistem kullanım kolaylığına sahiptir. Gelişmiş yüksek-güçlü diode teknolojisi ile geniş uygulama alanlarında , pulse aralığını kullanıcının da belirleyebileceği , yoğun soğutma/ contact cooling sayesinde yüksek performanslı , hızlı uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır.
LightSheer sistemleri lazer epilasyonu en üst noktası kabuledilen ‘’altın standart’’lara sahiptir.
LightSheer Summary
Uzun dönemli klinik çalışma datalarına gore LightSheer sistemi ile tüm kıl kalınlıkları, tipleri ve her renk ciltte güvenle uygulanabilmektedir. Dünyanın çeşitli yerlerinden, binlerce hastadan alınan klinik sonuçlara gore ve sistem oldukça başarılıdır.
ChillTip başlığının sağladığı epidermal contact cooling /soğutma ve basınç sayesinde lazer enerjisinin penetrasyon kabiliyeti artmakta ve enerji folükülün köküne kadar iletilmektedir. LightSheer sisteminin etkisi, geniş yelpazedeki uygulama çeşitleri, mükemmel klinik sonuçları sayesinde her geçen gün daha da artmaktadır.
Yenilikçi teknoloji; LightSheer Sistemleri
SİSTEMİN AVANTAJLARI :
• kalıcı epilasyon tedavilerinde, yüksek güçlü diode lazeri tercih eden ilk sistemdir.
• Hızlı, non-invasive, iyileşme süresi olmayan tedaviler sunar.
• Tedaviler tüm cilt tiplerine uygundur (I-VI), bronz ciltler ve pseudofolliculitis barbae (batık) durumları da dahildir.
• Batık vakalarında ( pseudofolliculitis barbae (PFB)) , varies ve iyi huylu pigmented lezyonlarının tedavisinde başarılı sonuçlara ulaşılır.
• Patentli ChillTip başlığı ile 9 ya da 12 mm lik alanlar, safir uç sayesinde uygulama öncesi, sırası ve sonrasında soğutulur. Böylelikle hastanın uygulama sırasında hissedebileceği rahatsızlık hissi minimuma iner. Hem de yüksek tedavi değerleri ile uygulama yapıldığında bile.
Sonuçlar :