SOĞUK OKSİJEN TERAPİ

CRYO2 POWER ile yapılan LIFTING amaçlı uygulamalar 3 adım da tamamlanmaktadır ;

Enzimlerin olumlu etkisi ile yorgun, cansız görünüme sahip cilt ‘ışıldar’.
Basınçlı oksijen enjeksiyonu uygulaması sırasında, cildin problemli bölgelerine, kırışıklıkları doldurucu etkiye sahip ya da canlandırıcı, renk açıcı veya anti-inflammatuar etkiye sahip aktif maddeler içeren özel ürünlerin iğne kullanmadan ‘enjeksiyon’u sağlanır.
CRYO2 POWER uygulaması ‘soğuk’ bir uygulamadır. Bu uygulama sırasında cilde soğuk ve tazeleyici etkiye sahip oksijenle birlikte uygulama başlığına takılan CRYO2 ampulü uygulanır. Bu özel ‘soğuk’ uygulamanın olumlu etkisi ile de cilt sıkılaşır, canlanır ve yüz ovali belirginleşir.
Gözlerinize inanamayacaksınız….!!!!
Cildiniz de ‘benzersiz’ bir etki, ‘şaşırtıcı’ sonuçlar
Yeniden şekillenen yüz ovaliniz, kalitesi artan cildiniz ve mükemmel görünümünüzle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız!!!

OXYjet CRYO2 POWER uygulamaları sırasında kullanılan özel formüle sahip ürünler sistemin işleyişi açısından önemli bir yer tutmaktadırlar. Penetrasyon kapasitelerinin yapılan klinik çalışmalar neticesinde çok üst düzey de olduğu kanıtlanmış olan bu özel ürünler yapılan uygulamaların etkisini önemli ölçüde arttırmaktadırlar.

oxyjet1 (1)

OXYjet CRYO2 POWER UYGULAMASINDA KULLANILAN BAKIM KİTLERİ;

SKIN VOLUME KİT
(35 yaş altı koruyucu, onarıcı ve nemlendirici bakım)

SKIN VOLUME 1 (basınçlı oksijen enjeksiyon ürünü)

OXYjet CRYO2 POWER cihazı uygulamaları için özel olarak, kırışıklık ve anti-aging amaçlı bakımlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Kırışıklıkları doldurur. Tekrarlanan mimik hareketlerinden meydana gelen kırışıklıkların oluşumunu önler. Göz çevresi ve alın bölgesi için idealdir.
İçeriği: Argilerine, Matrixyl, Sodyum Laktat, Pantenol

SKIN VOLUME 2 (CRYO2m enjeksiyon ürünü)

OXYjet CRYO2 POWER uygulamaları için özel olarak üretilmiştir. Nemlendirici ve besleyici etkili etkili bir konsantredir. Uygulandığı andan itibaren ciltte olumlu etkileri görülür. OXYjet CRYO2 POWER uygulama başlığına takılarak cilde uygulanır.
İçeriği: Vitamin F Gliserol ester, Vitamin E, Unichondrin ATP, Pantenol, Bisabolol, Laktat

SKIN VOLUME 3 (Ev kullanımı)

Yüz, boyun, dekolteye uygulanan , kırışıklıkları doldurucu etkiye sahip etkili bir konsantredir.
İçeriği: Argilerine, Matrixyl, ASC III, Urea, UVA ve UVB koruyucuları, Pantenol, Nemlendiriciler

SKIN VOLUME KIT’inde yeralan ürünler 30 yaş ve üzeri, yeni kırışmaya başlamış, nem ihtiyacı olan kişilerin kullanımı için uygundur.

AGE CONTROL KIT

Age Control 1 (Basınçlı oksijen enjeksiyon ürünü)

OXYjet CRYO2 POWER sistemi ile kullanılmak üzere geliştirilmiş, olgun ciltlere özel, kırışıklıklar da etkili mükemmel bir üründür.
İçeriği: Argilerine, Matrixyl, Isoflavon (soya bitkisi), Hyaluronik asit, Vitamin A Palmitat, Vitamin C Fosfat, Vitamin E Asetat

Age Control 2 (CRYO2 enjeksiyon ürünü)

Ciltte sıkılaştıcı ve drenajı arttırıcı etkiye sahip bu özel serum OXYjet CRYO2 POWER uygulama başlığına takılarak cilde uygulanır.
İçeriği: Eyeliss TM , Osmopur TM, Pantenol

Age Control 3 (Ev kullanımı)

Anti-aging etkili, nemlendirici fluid. Olgun ve ihtiyacı olan tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
İçeriği: Essential yağlar (borage yağı ve üzüm çekirdeği yağı ) , Squalane ,Isoflavonlar (bitkisel hormon) ,Vitamin C , Vitamin E

AGE CONTROL KIT de yaralan ürünlerin 40 yaş ve üzeri, kırışıklıkların, sarkmaların yoğun olduğu kişilerce kullanılması önerilmektedir.

ANTI ACNE KIT

Anti Acne 1 (Basınçlı oksijen enjeksiyon ürünü)

Akneli, problemli ciltlerin kullanımı için uygun, nemlendirici etkiye sahip konsantre.
İçeriği: Unichondrin atp, Hyaluronik asit, Squalane, Pantenol

Anti Acne 2 (CRYO2 enjeksiyon ürünü)

OXYjet CRYO2 POWER uygulamaları için özel olarak üretilmiş, anti bakteriyal etkili, anti inflammatuar, iyi edici etkiye sahip konsantre. OXYjet CRYO2 POWER uygulama başlığına takılarak cilde uygulanır.
İçeriği: Sopholiance, Pantenol, Farnesol, Bisabolol

Anti Acne 3 (Ev kullanımı)

Cildi rahatlatıcı etkiye sahip, hafif, anti-inflamatuar bir emulsiyondur.
İçeriği: Cyclodextrin, Salicylsaure, Sopholiance

ANTI PIGMENTATION KIT

Anti Pigmentation 1(Basınçlı oksijen enjeksiyon ürünü)

Ciltteki pigmentasyon problemlerinin çözümüne yönelik özel bir formüle sahiptir. Basınçlı oksijen enjeksiyonu uygulaması sırasında kullanılır. Koruyucu madde ve parfüm içermez.
İçeriği: Magnezyumaskorbil fosfat, Dermawhite TM (Gluconat, W.Indica özü, Sitrik asit)

Anti Pigmentation 2 (CRYO2 enjeksiyon ürünü)

Cilt rengini düzenlemek için OXYjetCRYO2 POWER uygulamaları ile kullanılmak üzere formüle edilmiş , tavsiye edilen bir konsantredir. OXYjet CRYO2 POWER uygulama başlığına takılarak cilde uygulanır.
İçeriği: Glikolik asit, Sitrik asit, Tartarik asit, Pantenol, Allantoin

Anti Pigmentation 3 (Ev kullanımı)

Pigmentasyon bozuklukları ve yaşa bağlı oluşan cilt lekelerinin giderilmesinde etkili ,hafif ve derin nemlendirici etkiye sahip bir üründür.
İçeriği: Sodyumaskorbilfosfat (Vitamin C türevi), Dermawhite, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3

OXYdiamond
Oksijen ve Elmas başlıkla Peeling

oxyjet1 (2)

• Konsantre oksijen ve değişik ebatlara sahip elmas peeling başlıkları ile cildin stimulasyonu arttırılarak ölü deri tabakasının atılması sağlanır.
• Uygulama sırasında epidermisin alt tabakalarında hücre bölünmeleri meydana gelir ve bunun sonucunda da cilt kaybettiği genç görünümüne yeniden kavuşur.
OXYjet
Basınçlı Oksijen Enjeksiyonu

oxyjet1 (3)

• Özel formüle sahip kozmetik ürünler yüksek basınçlı oksijen yardımı ile epidermisin alt tabakalarına gönderilir. Uygulamanın sonucu olarak cildin zamanla azalan depoları bu özel aktif maddelerle dolar. Ayrıca cilt sıkılaşır, toparlanır, pigment ve akne problemleri de kullanılan ürünlerin içeriğine bağlı olarak, ortadan kalkar.
• Basınçlı oksijen cildi canlandırır, enerji verir. Daha sağlıklı ve tazelenmiş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
CRYO2
Cool Lifting

oxyjet1 (4)

• Soğuk etkili, tazeleyici aktif maddeler içeren ‘kokteyl’ özel başlığı ile cilde uygulanır.
• Soğuk basınç cildi sıkılaştırır, stimulasyonu arttırır, ödemi azaltır,hassasiyeti giderir. Uygulamaya oksijen eklendiğinde ise gözenekleri sıkıştırır, ciltteki kızarıklığı giderir ve yüz kontürünü belirginleştirir.
OXYspray
Oksijen sprey uygulaması

oxyjet1 (5)

• Sprey yardımı ile cilde püskürtülen oksijen cildi ferahlatırken artan stimulasyon ile cildin bağışıklık sistemi kuvvetlenir. Mikrodermaabrazyon ya da agresif peeling sonrası cillte oluşan tahribatı sakinleştirerek cildin iyileşme süresini hızlandırır.
• Uygulama sırasınd NORA BODE fluid sprey kullanıldığı takdirde cildin nemlendiği, pürüzsüz,tazelenmiş güzel bir görünüme kavuştuğu görülebilir.
BODE OXYjet CRYO2 POWER
• Patentli BODE OXYjet CRYO2 POWER sisteminde , basınçlı oksijen enjeksiyonu ile etkinliği kanıtlanmış kozmetik ürünlerin cilt altına ,iğne kullanmadan, etkili, hassas ve güvenli bir yöntemle ‘enjeksiyon’u sağlanmaktadır.
• Cihazla yapılan uygulamalar sırasında kullanılan ürünlerin içeriklerinde yeralan aktif maddeler ciltte depolanır. Ciltte canlandırıcı etkileri hemen görülür ve sonuçlar uzun sure kalıcıdır. Aynı zamanda oksijenin cilde kazandırdığı enerji sayesinde cilt canlanır. Daha güzel bir görünüme kavuşur.
• Cildin problemli olan her bölümüne uygulama acısız vey an etkisi olmaksızın, güvenli bir yöntemle uygulanabilir; Tüm yüz, özellikle göz ve dudak çevresi, boyun, dekolte ve vücuda etkili uygulamalar yapmak mümkündür.

oxyjet1 (6)

Mükemmel sonuçlar:
• Kırışıklıkları azaltır
• Atrofik ciltlerde etkilidir
• Pigment /leke sorununun çözümünde etkilidir
• Akneli, problemli ciltler için uygundur
• Vücutta selülit, çatlak ve izlerde etkilidir
‘Fraunfhofer Institute for Biomedical Technology’nin yaptığı bilimsel çalışmanın sonucu olarak OXYjet sistemi ile yapılan basınçlı oksijen enjeksiyonu uygulamasının ardından cildin zamanla azalan depolarının ve ciltte varolan kırışıklıkların normalinden 60 kat daha hızla dolduğu kanıtlanmıştır.

oxyjet1 (7)

Kozmetik bir preparasyon olan Gamma-L-Serum cilde el ile uygulandığında epidermisin penetrasyonu için yaklaşık bir saat sure gereklidir.
Ancak Gamma-L-Serum OXYjet ile cilde uygulanırsa uygulamanın hemen ardından, en fazla bir dakika sonra,derinlerdeki tabakalara inerek orada depolanır.

oxyjet1 (8)

Uluslarasası tanınan ‘’Cornwall Dermatology Research Institute, Peninsula Medical School,Truro’’ nun yaptığı araştırmanın sonucuna gore ciltteki kanserli nodüllere OXYjet uygulaması yapıldığında aktif maddelerin penetrayonlarının 3 kat daha hızlı olduğu tespit edilmiştir.
OKSİJEN – HAYAT İKSİRİ
Oksijen olmadan yaşam düşünülemez. Yaşamsal tüm fonksiyonlarımız aldığımız yeterli miktarda ki oksijenin hücrelerimize taşınması ve bu sayede hayati önem taşıyan yapı maddelerinin burada enerjiye dönüşmesi üzerine kuruludur.
Bu durum cilt hücreleri içinde geçerlidir. Cilt hücreleri de daha iyi olabilmek enerji desteğine ihtiyaç duyarlar.
Epidermisin en altında bulunan hücre tabakası olan stratum germinativum cildimizin en aktif kısmıdır. Bu bölüm, hücre bölünmesinin ve cilt yüzeyinin bulunduğu kısımdır. En önemli oluşumlardan cilde rengini veren meanin oluşumları da burada meydana gelmektedir.
Dermis cildin yaşlanma sürecinde önemli bir rol oynamaktadır. Collagen ve Hyaluronik asit burada yapılanır ve şekillenir. Bu maddeler su tutma kapasitelerinin etkisi ile cildin sıkı, genç ve pürüzsüz görünümünden sorumludurlar.
Genç ciltlerin enerjisiz kalmak gibi bir durumları yoktur. Epidermis oksijenle beraber cildin ihtiyaç duyduğu besleyici maddeleri kan damarları aracılığı ile dermise taşır. Böylelikle cilt taze ve canlı kalır.
Daha yaşlı ciltler ise dermisde ki mikro kapiler damarlar dejenere olduğundan oksijeni ve cilde faydalı besleyici maddeleri olması gerekiği gibi cilt hücrelerine taşıyamazlar.
Sonuç: Hücre bölünmesi belirgin bir biçimde yavaşlar, cilt incelir, kuruluk meydana gelir, kırışmaya başlar, lekeler oluşabilir.
Çözüm; İleri teknolojik-oksijen ve çok etkili kozmetik formüllerin benzersiz kombinasyonu