Hydrafacial

 

Hydra Vortex Peel, yaşları ne olursa olsun daha genç görünümlü cilt isteyen herkes için ideal bir uygulamadır. Eğer cildiniz susuz , hassas ve kızarıklık eğilimli ise Hydra Vortex Peel özellikle harika bir seçenektir. Tüm cilt tipleri ve cilt renkleri üzerinde güvenli ve etkilidir. Hydra Vortex Peel cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirici, koruma, bakım prosedürlerinin kombine edildiği non-invaziv bir sistemdir. Daha parlak, daha güzel ve genç bir cilde rahatça ulaşmanızı sağlayan dermabrazyon teknolojisi ürünüdür. HydraFacial prosedürü ince veya yaşlanan cilt, etnik cilt ve kuru veya yağlı ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

Hydra Vortex Peel oksijen, vakum, mekanik ve peeling teknolojileri kullanan 9u 1 arada yüksek kaliteli ve etkili bir sistemdir. Hydra Vortex Peel cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma, bakım prosedürlerinin kombine edildiği non-invaziv bir sistemdir. HVP, daha parlak, daha güzel ve genç bir cilde rahatça ulaşmanızı sağlayan dermabrazyon teknolojisidir. Ugulamayı yapan uzman, yüzünüz üzerinde Vortex Fusion uçlarını hareket ettirerek, basıncı değişen derecelerde farklı çözümler sunar ve tekrar emerek cildi temizler (sebum ve ölü deri hücreleri ile birlikte).

Cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah lekeler, büyük gözenekler, yağlı cilt sorunları, deriden ölü hücrelerin çıkarılması, hiperpigmentasyon, akne, hydra vortex bakımında her cilt tipi için mükemmel sonuçlar sağlar. Hydra Vortex Peel ile cildinizin kollajen gereksinimi karşılanır ve düzenli uygulama cildin kollajen hızının istenilen düzeyde tutulmasını sağlar.